הקורס הדיגיטלי היחידי בישראל שמלמד פוטושופ ברמה גבוהה - ותכל'ס.

עיצוב גרפי, בלי מצגות, בלי בולשיט - רק פרקטיקה, רק הת’כלס.

המשימה: פוטושופ_

מתעניינים בעיצוב גרפי ולא יודעים איפה להתחיל? אתם מעצבים כבר ולא מבינים איך להשתפר? לצערי, ברוב המקומות שראיתי שיטת הלימוד היא כמו בבית הספר  - יותר תיאוריה, פחות פרקטיקה. לכן, החלטתי לתת לכם גישה לקורס דיגיטלי שכל כולו נועד לתת לכם כלים וידע בצורה פרקטית, בלי מצגות, בלי שמות מפוצצים - דוגרי, ת’כלס, שיתוף מסך, דיבוב עם כתוביות ומעקב אחרי המקשים שנלחצו במקלדת.
עד כמה ת’כלס? אתם הולכים להחשף לאיך אני יוצר גרפיקות מ0 - מה השיטות שאני עובד לפיהן, מה קו המחשבה שלי, מה התהליך בכל גרפיקה.
  • מתאים למתחילים עם 8 שיעורי בסיס למתחילים
  • מתאים למתקדמים עם שיעורים מתקדמים
  • מתאים למי שרוצה להבין איך לעזאזל אני מעצב
  • מתאים למי שמוכן להשקיע ולעבוד קשה
  • לא מתאים למי שחושב שהכסף יפול עליו מהשמים
  • לא מתאים למי שלא מתכנן לתרגל גם לבד

מה הקורס כולל?

שעות של תוכן שעבר הרבה סינון ומחשבה - איך להביא לכם את הפרקטיקה בצורה הכי מהירה ויעילה שיש. בנוסף לגישה לקבוצת הואטסאפ של התלמידים שבה תוכלו להתייעץ, לשאול ולקבל ביקורות, הנה חלק ממה שתלמדו בשיעורים:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
prev
next

רוצים לעצב ברמה הזאת?

pika
spider
creatine
Item 15
Item 1
Item 2
Item 3
Item 4
einstein
pubs
carousels
Item 6
Item 6
Item 7
Item 8
Item 9
Item 10
Item 11
Item 12

הביקורות שלכם

Review 101
Review 102
Review 103
Review 103
Review 105
Review
Review
Review
Review 1
Review 2
Review 3
Review 4
Review 5
Review 6
Review 7
Review
Review
Review 104
prev
next
bg
ההשקעה שלך
לפני עליית המחירים הבאה
107
ב12 תשלומים, או בתשלום אחד של 1290

שאלות תשובות

למה דווקא אתה?
למזלי, בתחום שלנו אין טעם לנסות למכור לכם, אצלנו העבודה מוכרת. אם אתם כאן, סימן שעברתם כבר על העבודות שלי (בלי קשר לעיצוב של האתר שאתם מעיינים בו עכשיו). רוצים ללמוד עיצוב גרפי? תלמדו ממי שמעצב כמו פסיכופת. אה ועוד דבר - אני דוגרי, אין אצלי דבר כזה שיחת מכירה - מי שרוצה, ברוך הבא.מה צורת הלימוד שלך?
אני פחות מאמין במצגות ובולשיט כזה או אחר שנועד לבזבז לכם את הזמן, שיטת הלימוד בקורס הדיגיטלי הזה היא הקלטת מסך עם דיבוב איכותי ברקע, כתוביות, בצד שמאל למטה תוכלו לראות על מה אני לוחץ במקלדת. הכי תכלס שיש - איך יוצרים פרויקטים ברמה עולמית מ0.
כמה זמן אני צריך להשקיע בזה?
אורך התוכן בקורס הוא כ3 שעות, מה תעשה מעבר לזה? זה שלך.
במה אתה שונה מהאחרים?
עברתי על עשרות מקורות שאפשר ללמוד מהם עיצוב גרפי - האמת, רובם לימדו תאוריה, ובתור בן אדם פרקטי זה שיגע אותי. אני מלמד פרקטיקה, לא תאוריה, אם אתם מחפשים מישהו שיסביר לכם מה הראשי תיבות של RGB, זה לא פה, זה בגוגל. פה רואים איך מעצב גרפי עובד באמת, תכלס, בשיתוף מסך, לא באיזה מצגת מפוצצת.
אני כבר מעצב גרפי, מה אתה יכול להוסיף לי?
שמע, עוקבים אחריי לא קצת מעצבים גרפים ושואלים ים שאלות על בסיס יומיומי, אז כנראה יש לי הרבה מה לחדש למעצבים אחרים. יכול גם להגיד לך בכנות שכשחיפשתי מעצבים גרפיים שיעבדו אצלי - לא מצאתי אחד שאני שלם עם הרמה שלו. בטוח יש, כן? אבל אם הפכתי את האינטרנט ולא מצאתי, יש פה בעיה, ואני פה לפתור את הבעיה הזאת.
זה מתאים גם למתחילים?
בוודאי, כל החלק הראשון של הקורס מיועד למתחילים מ0 - איך יוצרים פרויקט, סקירה על הממשק, איפה כל דבר נמצא ומה יש בסרגל כלים, איך מוסיפים טקסט, תמונות, הצללות, תאורות, חיתוכים ועוד...
אתה יכול להתחייב שאני אהיה מקצוען?
לא, אם אתה מחפש מישהו שיתחייב לך שתהפוך למקצוען או תרוויח מיליונים - זה לא בשבילך ואני מעדיף שלא תסלוק את עצמך. בקורס תקבל כלים וידע פרקטי, מה תעשה איתו? זה כבר שלך. כמו בכל תחום - תשקיע, תצליח, לא תשקיע - לא תצליח.
מה צריך כדי להתחיל את הקורס?
מחשב או טלפון עם אינטרנט, מוח, זמן ורצון ללמוד דברים חדשים.
לכמה זמן יש לי גישה לתוכן שלך?
עד שימאס לך לראות אותו - הגישה היא לתמיד.